Obstarávanie

Kancelársky nábytok-konferenčný stolík


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
70,00
Konečná suma(Bez DPH):
48,60
Zaplatené:
69.42%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Konferenčný stolík na každodenné použitie

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Konferenčný stolík, Hodnota / charakteristika: dosky a boky stola - obojstranne laminátovádrevotrieska,hrúbka 2 cm; Technické vlastnosti: Konferenčný stolík, Hodnota / charakteristika: prízemné klzáky zo spodnej strany; Technické vlastnosti: Materiál nábytku, Hodnota / charakteristika: obojstranne laminátová drevotrieska

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: konferenčný stolík, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: konferenčný stolík-šírka, Jednotka: mm, Minimum: 550, Maximum: 610, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: konferenčný stolík-výška mm, Jednotka: mm, Minimum: 500, Maximum: 550, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: konferenčný stolík-dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: 1000, Maximum: 1100, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: konferenčný stolík-hrúbka dosky, Jednotka: mm, Minimum: 20, Maximum: 30, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: konferenčný stolík-ABS hrany všetky, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lucia Hucíková - ŠKOLÁĆIK MAJO 1 58,33 20% EUR 17. Marec 2016 104451

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×