Obstarávanie

Celoliatinová plynová panvica


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Základná škola
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 124,30
Zaplatené:
53.1%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39220000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nová celoliatinová plynová panvica slúži pre tepelnú prípravu jedál.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Plynová smažiaca panvica je vyrobená z nerezovej ocele AISI 304 (18/10), Hodnota / charakteristika: Dodaný tovar musí obsahovať túto funkciu; Technické vlastnosti: Vaňa vyrobená z liatiny, Hodnota / charakteristika: Dodaný tovar musí obsahovať túto funkciu; Technické vlastnosti: Kľukový zdvíhací systém, Hodnota / charakteristika: Dodaný tovar musí obsahovať túto funkciu; Technické vlastnosti: Vyvážené sklápacie veko, Hodnota / charakteristika: Dodaný tovar musí obsahovať túto funkciu; Technické vlastnosti: Nerezové trubkové horáky ovládané ventilom a termostatickým ovládačom teploty v rozsahu 50-315 °C, Hodnota / charakteristika: Dodaný tovar musí obsahovať túto funkciu; Technické vlastnosti: Kohút pre napúšťanie vody, Hodnota / charakteristika: Dodaný tovar musí obsahovať túto funkciu ; Technické vlastnosti: Súčasťou plynovej panvice sú 4 nožičky, Hodnota / charakteristika: Dodaný tovar musí obsahovať túto funkciu; Technické vlastnosti: Elektrické pripojenie 230 V - 1N, Hodnota / charakteristika: Dodaný tovar musí obsahovať túto funkciu

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Objem panvice, Jednotka: l, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 80; Technické vlastnosti: Príkon: plyn, Jednotka: kW, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 16,80; Technické vlastnosti: Rozmery: Š x H x V, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 850x900x850; Technické vlastnosti: Pracovná teplota, Jednotka: °C, Minimum: 50, Maximum: 315, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Plocha panvice, Jednotka: dm2, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Adam Chabada 5 2 549,17 20% EUR 15. Marec 2016 104197

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×