Obstarávanie

Impendanciou riadený systém na abláciu endometria


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
27 480,00
Konečná suma(Bez DPH):
18 541,66
Zaplatené:
67.47%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33160000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Impendanciou riadený systém na abláciu endometria; Použitie bipolárnej rádiofrekvenčnej energie so stúpajúcou impedanciou (do 50 Ohmov)- Zákrok riadený prístrojom na kontrolu rádiofrekvenčnej energie- Kontrolou impedancie automaticky určovaná hĺbka ablácie- Trvanie ablácie – max. 90 sekúnd- Trvanie celého zákroku (od vloženia po vybratie zariadenia) – max. 5 minút- Procedúra musí byť nezávislá od menštruačného cyklu; - Pre väčšinu pacientok musí byť postačujúca lokálna anestézia- Možnosť vykonať bezpečnostný test na hodnotenie integrity dutiny- Redukcia krvácania na normálne alebo slabšie viac ako u 90% pacientok- Ovládanie nožným spínačom (footswitch)- Možnosť vykonávania zákroku v ambulancii

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Impendanciou riadený systém na abláciu endometria , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GUTTA Slovakia, spol. s r.o. 3 22 250,00 20% EUR 8. Marec 2016 103609

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×