Obstarávanie

Havarijná súprava


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
261,00
Konečná suma(Bez DPH):
261,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39800000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Havarijná súprava slúži na udržiavanie čistoty na pracovisku; Jej výhodou je ľahké uskladnenie v sude, ktorý môže slúžiť na dočasné uskladnenie použitých sorbentov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Jedna havarijná súprava obsahuje:, Hodnota / charakteristika: 20 kg univerzálneho sypkého sorbentu, 1x skladacia lopata, 1x skladacia metla, 3 ks vrecia na odpad (100l), 3xvýstražná nálepka NEBEZPEČNÝ ODPAD, 1x plastový sud na nebezpečné látky ; Technické vlastnosti: Univerzálny sypký sorbent obsiahnutý v havarijnej súprave, Hodnota / charakteristika: nehorľavá, neprašná, granulovaná drvina, čistí olejové škvrny aj ropné emulzie z betónu, dlažby a cestného asfaltu, chemicky nezlúčiteľná, neuvolňuje nasiaknuté kvapaliny, ľahko sa dá pozametať.; Technické vlastnosti: Sud na nebezpečné látky obsiahnutý v havarijnej súprave, Hodnota / charakteristika: plastový s objemom 120 l s UN kódom ; Technické vlastnosti: Vrecia na odpad obsiahnuté v havarijnej súprave, Hodnota / charakteristika: so zaťahovacou šnúrkou, objem 100 l, rozmery 70 x 100 cm s hrúbkou 40 mikrometrov

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: počet havarijných súprav, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
EKOFIN Prešov, s.r.o. 1 261,00 0% EUR 4. Marec 2016 103506

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×