Obstarávanie

Havarijná súprava


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
261,00
Konečná suma(Bez DPH):
261,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39800000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Havarijná súprava slúži na udržiavanie čistoty na pracovisku; Jej výhodou je ľahké uskladnenie v sude, ktorý môže slúžiť na dočasné uskladnenie použitých sorbentov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Jedna havarijná súprava obsahuje:, Hodnota / charakteristika: 20 kg univerzálneho sypkého sorbentu, 1x skladacia lopata, 1x skladacia metla, 3 ks vrecia na odpad (100l), 3xvýstražná nálepka NEBEZPEČNÝ ODPAD, 1x plastový sud na nebezpečné látky ; Technické vlastnosti: Univerzálny sypký sorbent obsiahnutý v havarijnej súprave, Hodnota / charakteristika: nehorľavá, neprašná, granulovaná drvina, čistí olejové škvrny aj ropné emulzie z betónu, dlažby a cestného asfaltu, chemicky nezlúčiteľná, neuvolňuje nasiaknuté kvapaliny, ľahko sa dá pozametať.; Technické vlastnosti: Sud na nebezpečné látky obsiahnutý v havarijnej súprave, Hodnota / charakteristika: plastový s objemom 120 l s UN kódom ; Technické vlastnosti: Vrecia na odpad obsiahnuté v havarijnej súprave, Hodnota / charakteristika: so zaťahovacou šnúrkou, objem 100 l, rozmery 70 x 100 cm s hrúbkou 40 mikrometrov

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: počet havarijných súprav, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
EKOFIN Prešov, s.r.o. 1 261,00 0% EUR 4. Marec 2016 103506

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×