Obstarávanie

Chladničky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 260,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 812,50
Zaplatené:
53.46%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39711130-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
kus
Množstvo:
25.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom zákazky je dodanie 2 typov voľne stojacich chladničiek, ktoré majú chladiacu a mraziacu funkciu.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: typ A - chladnička s výparníkom/mraziacou časťou, farba biela, 3 ks sklenené police s lištou, zásuvka z priehľadného plastu v sponej časti, min. 2 plastové poličky na dverách, mechanická regulácia teploty, vnútorné osvetlenie. , Hodnota / charakteristika: Celkový objem chladničky min. 95 l, objem mraziacej časti min. 10l, objem chladničky min. 85l.; Technické vlastnosti: typ A - Energetická trieda , Hodnota / charakteristika: min. A+; Technické vlastnosti: typ A - 1 kompresor, automatické odmrazovanie chladiaceho priestoru, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: typ A - predpokladaný počet, Hodnota / charakteristika: 10 ks; Technické vlastnosti: typ B - chladnička s mrazničkou, farba biela, 4 ks sklenené police s lištou, zásuvka z priehľadného plastu v spodnej časti, min. 2 plastové poličky na dverách, mechanická regulácia teploty, vnútorné osvetlenie. , Hodnota / charakteristika: Celkový objem chladničky s mrazničkou min. 215 l, objem mrazničky min. 40l, objem chladničky min. 175l.; Technické vlastnosti: typ B - Energetická trieda , Hodnota / charakteristika: min. A+; Technické vlastnosti: typ B - 1 kompresor, automatické odmrazovanie chladiaceho priestoru, umiestnenie mrazničky v hornej časti, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: typ B - predpokladaný počet, Hodnota / charakteristika: 15 ks

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: typ A - voľne stojaca chladnička jednodverová - výška , Jednotka: cm, Minimum: 80, Maximum: 85, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: typ B - voľne stojaca chladnička dvojdverová - výška, Jednotka: cm, Minimum: 140, Maximum: 160, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ib-elektro s.r.o. 6 3 375,00 20% EUR 1. Marec 2016 103074

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×