Obstarávanie

Kit


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav normálnej a patologickej fyziológie Slovenskej akadémie vied
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
522,20
Konečná suma(Bez DPH):
431,57
Zaplatené:
82.64%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33696500-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. SensiFAST cDNA Synthesis Kit; 2). SensiFAST SYBR No-ROX Kit

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1).SensiFAST cDNA Synthesis Kit, Hodnota / charakteristika: Kit poskytuje rýchlu a veľmi citlivú syntézu jednovláknovej cDNA z RNA a má použitie v real-time PCR. Značka: Bioline. Kit je na 50 reakcií a pozostáva: 5x TransAmp Buffer (200 µl) a reverzná ; Technické vlastnosti: 1).SensiFAST cDNA Synthesis Kit, Hodnota / charakteristika: transkripcia (pri 42°C po dobu 15 min), inaktivácia (pri 85°C po dobu 5 min). Skladovateľnosť: -20°C; Technické vlastnosti: 2). SensiFAST SYBR No-ROX Kit, Hodnota / charakteristika: Kit je určený pre rýchlu, vysoko reprodukovateľnú real-time PCR. Značka: Bioline. Kit je na 500 x 20µl reakcií a pozostáva: 5 x 1ml SensiFAST SYBR No-ROX mix (2x), ktorý sa skladá ; Technické vlastnosti: 2). SensiFAST SYBR No-ROX Kit, Hodnota / charakteristika: z komponentov nevýhnutných pre real-time PCR, vrátane SYBR® Green I farbičky, dNTPs, stabilizátorov a enhancerov. ; Technické vlastnosti: 2). SensiFAST SYBR No-ROX Kit, Hodnota / charakteristika: Protokol teplotných podmienok pre kit: aktivácia polymerázy (pri 95°C po dobu 2 min), denaturácia (pri 95°C po dobu 4 sek), anelácia (pri 60-65°C po dobu 10 sec) a elongácia (pri 72°C po dobu 5-20sec; Technické vlastnosti: 2). SensiFAST SYBR No-ROX Kit, Hodnota / charakteristika: Skladovateľnosť: -20°C

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1). SensiFAST cDNA Synthesis Kit, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 2). SensiFAST SYBR No-ROX Kit, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Eurolab Lambda a.s. 1 474,73 10% EUR 29. Február 2016 103023

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×