Obstarávanie

Akumulátory (2)


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 353,00
Konečná suma(Bez DPH):
520,83
Zaplatené:
38.49%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31400000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Použitie v nákladných a osobných automobiloch. ; Požadujeme dodať nové akumulátory, ktoré sú vysoko prevádzkovo bezpečné a ekologické, s jednoduchou manipuláciou, s veľmi nízkym samovybíjaním a dlhou skladovateľnosťou

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. 12V 50 Ah s výkonom 440A, bezúdržbový akumulátor určený na štartovanie spaľovacích motorov a napájanie palubných sietí osobných vozidiel., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 2. 12V 135 Ah s výkonom 680A, bezúdržbový akumulátor určený na štartovanie spaľovacích motorov a napájanie palubných sietí nákladných vozidiel hybridná technológia odolná voči otrasom., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: - rozmery, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500x200; Technické vlastnosti: 3. 12V 180 Ah s výkonom 1000A, bezúdržbový akumulátor určený na štartovanie spaľovacích motorov a napájanie palubných sietí nákladných vozidiel hybridná technológia odolná voči otrasom., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PARAPETROL, a.s. 5 625,00 20% EUR 25. Február 2016 102834

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×