Obstarávanie

Hlinikové rebríky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
510,00
Konečná suma(Bez DPH):
188,89
Zaplatené:
37.03%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44423200-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Trojdielny, univerzálny, hliníkový rebrík použiteľný ako stojaci rebrík alebo výsuvný a oporný rebrík. Základná časť je pre zvýšenie stability vybavená priečnou traverziou.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: hliníkový rebrík, Hodnota / charakteristika: musí spĺňať normu EN131; Technické vlastnosti: hliníkový rebrík - počet priečlí, Hodnota / charakteristika: 3x9; Technické vlastnosti: hliníkový rebrík- prevedenie, Hodnota / charakteristika: pre bežné použitie

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: hliníkové rebríky - počet, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: hliníkový rebrík - hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 15, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hliníkový rebrík -nosnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 150; Technické vlastnosti: hliníkový rebrík -dĺžka jedného dielu, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2580; Technické vlastnosti: hliníkový rebrík -max. dĺžka stojaceho rebríku s predĺžením, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3980; Technické vlastnosti: hliníkový rebrík -max. dĺžka výsuvného rebríku, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5690

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
AG NÁRADIE - AGRODEAL, s.r.o. 6 226,67 20% EUR 24. Február 2016 102740

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×