Obstarávanie

Nákup automatických kávovarov


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 620,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 381,25
Zaplatené:
29.89%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39711310-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
7.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom zákazky je nákup automatických kávovarov, ktoré sa budú využívať na pracovné podujatia.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Špecifikácia predmetu zákazky:, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Prevádzkový tlak:, Hodnota / charakteristika: max.15 bar; Technické vlastnosti: Počet teplotných nastavení: , Hodnota / charakteristika: min.1; Technické vlastnosti: Automatické odstraňovanie vodného kameňa, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Model: , Hodnota / charakteristika: plnoautomatický; Technické vlastnosti: Displej:, Hodnota / charakteristika: nie; Technické vlastnosti: Kapacita vodného zásobníka: , Hodnota / charakteristika: min.1,8 l; Technické vlastnosti: Spôsob prípravy mliečnej peny: , Hodnota / charakteristika: parná tryska; Technické vlastnosti: Druhy nápojov, ktoré možno pripraviť: , Hodnota / charakteristika: cappucino, espresso ; Technické vlastnosti: Náplň:, Hodnota / charakteristika: kávové zrná (nezomleté); Technické vlastnosti: Vstavaný mlynček: , Hodnota / charakteristika: áno- keramický; Technické vlastnosti: Kapacita nádoby na kávové zrná: , Hodnota / charakteristika: min. 250g; Technické vlastnosti: Páka:, Hodnota / charakteristika: nie; Technické vlastnosti: Dizajn: , Hodnota / charakteristika: voľne stojace; Technické vlastnosti: Počet šálok kávy naraz: , Hodnota / charakteristika: min.2

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Automatické kávovary (predpokladaný počet), Jednotka: ks, Minimum: 1, Maximum: 7, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Peter Šesták - KANPEX 8 1 657,50 20% EUR 25. Február 2016 102726

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×