Obstarávanie

Pravidelná servisná prehliadka nákladného vozidla po odjazdení ďaľších 20.000 km


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
450,00
Konečná suma(Bez DPH):
267,50
Zaplatené:
59.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50114200-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Pravidelný servis (práca aj materiál) nákladného vozidla po odjazdení ďaľších 20.000 km, vstupná diagnostika, výmena motorového oleja 5W30 norma B4, výmena olejového, vzduchového, peľového a palivového filtra, výmena zad. kotúčov a platničiek, kontrola ručnej brzdy a výstupná diagnostika

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: druh vozidla, Hodnota / charakteristika: nákladné; Technické vlastnosti: rok výroby, Hodnota / charakteristika: 2012; Technické vlastnosti: palivo, Hodnota / charakteristika: nafta; Technické vlastnosti: kategória, Hodnota / charakteristika: N1; Technické vlastnosti: objem motora, Hodnota / charakteristika: 2999 cm3; Technické vlastnosti: výkon motora, Hodnota / charakteristika: 130 kW; Technické vlastnosti: najazdené km, Hodnota / charakteristika: 120 000; Technické vlastnosti: karoséria, Hodnota / charakteristika: valník

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: VIN č. ZFA 25000002336307, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
EXPRES AUTO s. r. o. 2 321,00 20% EUR 20. Február 2016 102379

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×