Obstarávanie

Dezinfekčné prostriedky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 880,00
Konečná suma(Bez DPH):
4 824,52
Zaplatené:
82.04%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33631600-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
súb.
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Plošná dezinfekcia malých a veľkých plôch, nástrojov a pod.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Aniosept Activ, 1 bal = 1 kg, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Aniospray Quick, 1 bal = 1 l, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 80; Technické vlastnosti: Aniospray Quick, 1 bal = 5 l, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 64; Technické vlastnosti: Aniosyme DD1, 1 bal = 5 l, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Surfanios citron, 1 bal = 5 l, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 80; Technické vlastnosti: Desprej, 1 bal = 500 ml, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 75; Technické vlastnosti: Ani Oxy Floor, 1 bal = 1 kg, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Anios Quick Wipes, 1 bal = 120 utierok, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 60

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VIDRA a spol. s.r.o. 1 5 789,43 20% EUR 19. Február 2016 102376

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×