Obstarávanie

Nádoby na separovaný odpad


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
340,00
Konečná suma(Bez DPH):
187,50
Zaplatené:
55.14%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34928480-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Sú určené na zber komunálneho a separovaného odpadu

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Sada obsahuje 3 kusy nádob, Hodnota / charakteristika: modrá (papier), žltá (plasty), zelená (sklo); Technické vlastnosti: Sada obsahuje 3 kusy popisov, Hodnota / charakteristika: papier, plasty, sklo; Technické vlastnosti: Nádoby nie sú vhodné na horúci popol, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Nádoby sú vybavené dvomi pojazdnými kolieskami umožňujúcimi ľahkú manipuláciu, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Produkt zodpovedá norme, Hodnota / charakteristika: EN 840; Technické vlastnosti: Materiál, Hodnota / charakteristika: vysoko odolný HDPE plast, jeho prednosťou je najmä ľahká manipulácia a dlhá životnosť, hladký povrch znižuje prichytávanie odpadu

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. druh sady - počet sád, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 1. druh sady - počet nádob v sade, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: 1. druh sady - objem nádob v sade , Jednotka: l, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 240; Technické vlastnosti: 2.druh sady - počet sád, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 2. druh sady - počet nádob v sade, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: 2. druh sady - objem nádob v sade, Jednotka: l, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 120

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MEVA-SK s.r.o. Rožňava 3 225,00 20% EUR 19. Február 2016 102372

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×