Obstarávanie

Laboratórny materiál - počítacie sklíčka


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
145,00
Konečná suma(Bez DPH):
100,69
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33793000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
balík
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Sklíčka pre počítanie buniek v automatickej čítačke pre využitie vo výskumnej činnosti - molekulárno-biologické, bunkové a štrukturálne analýzy.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Špecifikácia jednotl. komponentov vyplýva z dlhoročnej kontinuity, štatistickej opakovateľnosti a interpretácii molekulárno-biologických, bunkových a štrukturálnych experimentov, vyžadujúcich si špecifickosť jednotl. komponentov odskúšaných pri tomto procese v laboratóriu objednávateľa., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 2. Z vyššie uvedeného dôvodu sa požadujú špecifické vlastnosti materiálu, aby výsledky experimentov mohli byť porovnateľné s predchádzajúcimi analýzami a aby mohli byť využité rovnaké analytické testy, ako v predchádzajúcich analýzach a aby sa zachovala kontinuita dlhodobých experimentov. , Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Počítacie sklíčka - sklíčka pre počítanie buniek na automatickej čítačka, plne kompatibilné pre použitie na čítačke Countess automated cell counter (Invitrogen/ThermoFisher Sci) alebo EVE Automatic Cell Counter (nanoEnTek), rozmery 75 x 25 x 1,8 mm, hĺbka komôrky 100 um, kapacita 2 komôrky na sklíčku pre objem 10 ul/komôrku, v dodávke v rámci balenia 1,5 ml Trypan blue (0,4ml) (1 balenie = 50 sklíčok), Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 120,83 20% EUR 16. Február 2016 101997

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×