Obstarávanie

Pneuservis nákladných a osobných vozidiel


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 079,16
Zaplatené:
69.3%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50116500-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
na základe čiastkových objednávok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Poskytnutie odborných služieb pneuservisu osobných a nákladných vozidiel Objednávateľa - prezúvanie pneumatík, opravy defektov pneumatík a vzdušníc vrátane demontáže, montáže a vyváženia, iné pneuservisné práce ( napr. hustenie pneumatík a pod.)

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Opravy defektov pneumatík a vzdušníc nákladných a osobných automobilov , Hodnota / charakteristika: demontáž, oprava defektov, montáž, dohustenie, vyvažovanie a geometria; Technické vlastnosti: Odborné prezúvanie pneumatík nákladných a osobných automobilov (s diskami, bez diskov) , Hodnota / charakteristika: demontáž, montáž, dohustenie, vyvažovanie a geometria; Technické vlastnosti: Iné pneuservisné práce, Hodnota / charakteristika: hustenie pneumatík a pod.; Technické vlastnosti: Miesta poskytnutia služieb pneuservisu, Hodnota / charakteristika: Dunajská Streda

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
CEKOSS, spol. s r.o. 1 2 495,00 20% EUR 16. Február 2016 101995

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×