Obstarávanie

Cement a asfaltový penetračný lak


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 716,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 247,91
Zaplatené:
45.94%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44111200-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

portlandský zmesový univerzálny cement pre široké použitie v stavebníctve na výrobu všetkých bežných typov betónov a mált; asfaltový penetračný lak na opravu výtlkov na cestách

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. cement multicem na všeob.použitie - množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 308; Technické vlastnosti: 1. cement - balenie vo vreciach o hmotnosti, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25; Technické vlastnosti: 1. cement - začiatočná pevnosť v tlaku po 2 dňoch , Jednotka: MPa, Minimum: 10, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 1. cement - pevnosť v tlaku po 28 dňoch , Jednotka: MPa, Minimum: 32,5, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 2.asfaltový penetračný lak PENETRAL ALP Paramo alebo ekv. - množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: 2.asfaltový penetračný lak PENETRAL ALP Paramo alebo ekv. - balenie v bandaskách, hmotnosť 1 balenia, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 9

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PARAPETROL, a.s. 7 1 497,50 20% EUR 12. Február 2016 101765

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×