Obstarávanie

Posezónna údržba traktora a spríslušenstva - mulčovač, disková kosa


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 120,00
Konečná suma(Bez DPH):
771,40
Zaplatené:
68.87%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50100000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
3.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vykonanie posezónnej prehliadky traktora Reform Metrac H7 SX a príslušenstva: mulčovač Carroy GF 2072 RE7FC62S, disková kosa Reform 240.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Servisná prehliadka, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: traktor Reform Metrac H7 SX, Hodnota / charakteristika: Výr. č. VAR 226031AAC50244; Technické vlastnosti: Mulčovač Carroy, Hodnota / charakteristika: GF 2072 RE7FC62S opravárenský set 2; Technické vlastnosti: Disková kosa Reform 240, Hodnota / charakteristika: 225221AZZ40962; Technické vlastnosti: 2. Náhradné diely, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Mulčovač Carroy, Hodnota / charakteristika: náhradné nože Y 20 ks; Technické vlastnosti: Disková kosa Reform 240, Hodnota / charakteristika: spevňujúci plaz; Technické vlastnosti: Disková kosa Reform 240, Hodnota / charakteristika: náhradné nože pravý 15 ks, ľavý 20 ks

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Živa SK s.r.o. 1 925,68 20% EUR 11. Február 2016 101701

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×