Obstarávanie

Nábytok


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národné lesnícke centrum (NLC)
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 655,20
Konečná suma(Bez DPH):
1 665,75
Zaplatené:
62.73%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
zostava
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kancelársky nábytok, kuchynský nábytok, nábytok do knižnice

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Farebné prevednie:, Hodnota / charakteristika: Orech; Technické vlastnosti: Materiál:, Hodnota / charakteristika: Drevotriesková doska, min. hrúbka 18 mm

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kuchynská zostava nábytku, prevedenie orech, rozmer horných a dolných skriniek 240 cm, kuchynská doska rozmer 270 cm s lištou+drezová skrinka s drezom, otváranie horných skriniek nahor., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Regál policový ATYP na mieru s rozmerom 275x235x cm, hĺbka 30 cm, prevedenie orech, police s reguláciou výšky, šírka políc max. 60 cm., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Regál policový ATYp na mieru s rozmerom 280x280x cm, hĺbka 40 cm, prevedenie orech, police s reguláciou výšky, v dolnej časti dvierka, šírka políc max. 60 cm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Konferenčný stôl, rozmer 110x50 cm, výška 55 cm, prevedenie orech, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Jedálenský stôl, rozmer 120x70x75 cm, prevedenie orech, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Stôl drevený, rozmer 150x70x75 cm, prevedenie orech, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Kancelárska stolička, konštrukcia kovová, sedák a operadlo čalúnené, farba poťahu zelená, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8; Technické vlastnosti: Drevená čalúnená stolička do kuchyne, prevedenie dreva orech, čalúnenie, zelenej alebo hnedej farby., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lucia Hucíková - ŠKOLÁĆIK MAJO 5 1 998,90 20% EUR 9. Február 2016 101449

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×