Obstarávanie

Studená obalená zmes vo vreciach


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
26 400,00
Konečná suma(Bez DPH):
12 915,97
Zaplatené:
48.92%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44113320-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
tona
Množstvo:
100.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Obaľovaná asfaltová zmes za studena sa používa na úsporné úpravy výtlkov a drobné opravy povrchov ciest za nepriaznivých poveternostných podmienok, ako je dážď, sneh, námraza, pri teplotách do – 10 oC.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Zmes kvalitného drveného kameniva predpísanej krivky zrnitosti a spojiva., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Spojivo musí tvoriť normálne tuhnúci riedený asfalt a modifikovaná aditívna prísada., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Predmet zákazky musí spĺňať vlastnosti umožňujúce dlhodobé skladovanie a jej jednoduchú spracovateľnosť za nepriaznivých podmienok, ako dážď, sneh, námraza pri teplote do – 10 oC., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Trvanlivosť voči kyselinám, zásadám a soli., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Okamžité obnovenie dopravy., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Množstvo , Jednotka: tona, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: Balenie - v PE vreciach, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25; Technické vlastnosti: Zrnitosť kameniva , Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 8, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Aplikačná teplota do , Jednotka: oC, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: -10

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PARAPETROL, a.s. 7 15 499,17 20% EUR 5. Február 2016 101115

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×