Obstarávanie

Farebná laserová duplexná sieťová tlačiareň Canon i-SENSYS LBP7210Cdn alebo ekvivalent


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 144,00
Konečná suma(Bez DPH):
486,66
Zaplatené:
42.54%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30232110-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Tlačiareň s farebnou laserovou technológiou pre kvalitné výtlačky.; Obsahujúca sieťovú kartu pre pohodlný prístup viacerých používateľov a bezúdržbovú tlač.; Určená pre malé pracovné skupiny, ktoré potrebujú rýchly, profesionálny farebný výstup spolu s produktívnou automatickou obojstrannou tlačou a úspornou prevádzkou.; Tlačiareň vybavená oddelenými tlačovými zásobníkmi.; Používaná kazeta "všetko v jednom" obsahuje toner, valec aj čistiacu jednotku, po použití tonera sa jednoducho vymení.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: tlač, Hodnota / charakteristika: farebná laserová tlač; Technické vlastnosti: jazyk tlačiarne, Hodnota / charakteristika: Technológia CAPT (Canon Advanced Printing); Technické vlastnosti: duplexná tlač, Hodnota / charakteristika: automaticky; Technické vlastnosti: rozlíšenie tlače, Hodnota / charakteristika: 600x600 dpi (až 9600 x 9600 dpi s funkiou AIR); Technické vlastnosti: typy médií, Hodnota / charakteristika: bežný papier, silný papier, transparentné fólie, štítok, obálka, papier s povrchovou úpravou; Technické vlastnosti: formáty papiera, Hodnota / charakteristika: A4,A5; Technické vlastnosti: podporované operačné systémy, Hodnota / charakteristika: Microsoft Windows 7/Vista/XP/Windows 2000/Apple Mac OS 10.4.9 a novšie,Linux; Technické vlastnosti: rozhranie , Hodnota / charakteristika: USB 2.0, LAN; Technické vlastnosti: rozmery:hĺbka/šírka/výška v mm, Hodnota / charakteristika: 328/414/499; Technické vlastnosti: obsahuje sieťovú kartu, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: používaná kazeta "všetko v jednom" obsahuje toner, valec aj čistiacu jednotku, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: vybavená oddelenými tlačovými zásobníkmi, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: rýchlosť, Jednotka: str./min., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: maximálne rozlíšenie tlače, Jednotka: dpi, Minimum: , Maximum: 9600, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hmotnosť médií, Jednotka: g/m2, Minimum: 60, Maximum: 220, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: pamäť, Jednotka: MB, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 16; Technické vlastnosti: počet kusov tlačiarní, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
LASER servis, spol. s.r.o. 15 584,00 20% EUR 5. Február 2016 101082

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×