Obstarávanie

Servisná prehliadka osobného automobilu KIA CEÉD po ubehnutí 230000 km


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Štatistický úrad Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
349,20
Konečná suma(Bez DPH):
204,16
Zaplatené:
58.46%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50100000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Pravidelná servisná prehliadka osobného automobilu

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kompletné servisné úkony prehliadky motorového vozidla KIA CEÉD SW (objem motora 1396 cm3) po 230000 km, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Kontrola bŕzd a tlmičov, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Kontrola osvetlenia vozidla , Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Kontrola geometrie, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Výmena motorového oleja, Jednotka: l, Minimum: 3, Maximum: 4, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Výmena olejového filtra, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Výmena chladiacej kvapaliny, Jednotka: l, Minimum: , Maximum: 5, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Výmena brzdovej kvapaliny, Jednotka: l, Minimum: , Maximum: 1, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Diagnostika, Jednotka: JV, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
RODEX CAR, s.r.o. 2 245,00 20% EUR 2. Február 2016 101028

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×