Obstarávanie

Špecializované chemické výrobky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav biochémie a genetiky živočíchov SAV
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 989,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24950000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
9.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: R0242 DNTP MIX- 2MM EACH , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: EP0441 REVERTAID RT , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: K0223 MAXIMA SYBR GREEN/ROX QPCR MM , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: EN0523 DNASE I- RNASE-FREE- HC , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: SO132 OLIGO(DT)18 PRIMER , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: SO142 RANDOM HEXAMER , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: EO0382 RIBOLOCK RNASE INHIBITOR , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: R0581 WATER- NUCLEASE-FREE , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: SM0243 GENERULER 100BP DNA LADDER-RTU , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Life Technologies s r.o. 1 0,00 0% EUR 2. Február 2016 100923

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×