Obstarávanie

Imunochromatografická detekcia vírusových antigénov


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 300,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 300,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33141625-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
súb.
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Jedná sa o súpravy na detekciu vírusových antigénov pasívnou imunochromatografiou.; Súpravy sú určené pre rýchlu diagnostiku pomocou imunochromatografických prúžkou z nasofaryngeálnych výterov, laváží, punktátov, moča, stolice a iných sekrétov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Položka č.1 - Prúžky nie sú v kazetách, sú voľne balené v ochranom púzdre po 25 prúžkov. Súprava je určená pre vzorky nazofaryngeálnych výterov. Okrem detekčnej línie má každý prúžok aj kontrolnú líniu pre správnosť testu. , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Položka č.2 - Prúžky nie sú v kazetách, sú voľne balené v ochranom púzdre po 25 prúžkov. Súprava je určená pre vzorky nazofaryngeálnych výterov. Okrem detekčnej línie má každý prúžok aj kontrolnú líniu pre správnosť testu. , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Položka č.3 - Prúžky nie sú v kazetách, sú voľne balené v ochranom púzdre po 25 prúžkov. Súprava je určená pre vzorky nazofaryngeálnych výterov. Okrem detekčnej línie má každý prúžok aj kontrolnú líniu pre správnosť testu. , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Položka č.4 - Prúžky nie sú v kazetách, sú voľne balené v ochranom púzdre po 25 prúžkov. Súprava je určená pre vzorky stolice. Okrem detekčnej línie má každý prúžok aj kontrolnú líniu pre správnosť testu. , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Položka č.5 - Súprava je určená pre vzorky stolice. Okrem detekčnej línie má každý prúžok aj kontrolnú líniu pre správnosť testu. , Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Diagnostická súprava na diagnostiku RS-vírusu musí byť určená na priame použitie. Musí obsahovať detekčné prúžky, pufer a návod na použitie., Jednotka: Test, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 75; Technické vlastnosti: Diagnostická súprava na diagnostiku Adenovírusu musí byť určená na priame použitie. Musí obsahovať detekčné prúžky, pufer a návod na použitie., Jednotka: Test, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 75; Technické vlastnosti: Diagnostická súprava na diagnostiku Chrípky A a B musí byť určená na priame použitie. Musí obsahovať detekčné prúžky, pufer a návod na použitie., Jednotka: Test, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 150; Technické vlastnosti: Diagnostická súprava na diagnostiku Rota / Adeno vírusu musí byť určená na priame použitie. Musí obsahovať detekčné prúžky, pufer a návod na použitie., Jednotka: Test, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: Diagnostická súprava na diagnostiku Noro -vírusu musí byť určená na priame použitie. Musí obsahovať detekčné prúžky, pufer a návod na použitie., Jednotka: Test, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: RSV – pozitívna kontrola pre diagnostickú súpravu - položka č.1, Jednotka: Test, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Respiračný Adenovirus – pozitívna kontrola pre diagnostickú súpravu - položka č.2, Jednotka: Test, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Chrípka A a B – pozitívna kontrola pre diagnostickú súpravu - položka č.3, Jednotka: Test, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Rotavirus –pozitívna kontrola pre diagnostickú súpravu - položka č.4, Jednotka: Test, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Bio G s.r.o. 1 1 300,00 0% EUR 29. Január 2016 100584

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×