Obstarávanie

Nákup akumulátorov s dopravou.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 620,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 249,16
Zaplatené:
48.68%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31400000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
32.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Novovyrobené, nepoužívané akumulátory 12V/180Ah určené na štartovanie spaľovacích motorov a napájanie palubných sietí nákladných a pracovných strojov objednávateľa (MTS, Liaz, T-815).; Novovyrobené, nepoužívané akumulátory 12V/225Ah určené na štartovanie spaľovacích motorov a napájanie palubných sietí nákladných a pracovných strojov objednávateľa ( Mercedes).; Novovyrobené, nepoužívané akumulátory 12V/100Ah určené na štartovanie spaľovacích motorov a napájanie palubných sietí pracovných strojov objednávateľa (traktor Zetor).; Novovyrobené, nepoužívané bezúdržbové akumulátory 12V/47Ah; 12V/75Ah; 6V/30Ah určené na štartovanie spaľovacích motorov a napájanie palubných sietí osobných vozidiel objednávateľa (KIA Sorento, Škoda Felícia, Polaris). ; Novovyrobené ; Akumulátory budú pripravené na okamžité použitie (naplnené, nabité).; Odber, prepava a likvidácia opotrebovaných olovených akumulátorov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: údržba, Hodnota / charakteristika: bezúdržbová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Olovený akumulátor 12V/225Ah, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: Olovený akumulátor 12V/180Ah, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 19; Technické vlastnosti: Olovený akumulátor 12V/100Ah, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Bezúdržbový akumulátor 12V/47Ah, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Bezúdržbový akumulátor 6V/30Ah, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Bezúdržbový akumulátor 12V/75Ah, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Záručná doba odo dňa dodania, Jednotka: rok, Minimum: 2, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MažeTo, s.r.o. 7 2 699,00 20% EUR 27. Január 2016 100390

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×