Obstarávanie

Detekcia respiračných patogénov s aplikáciou na analyzátor „FilmArray“


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
24 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
24 000,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33141625-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
Test
Množstvo:
150.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Diagnostická súprava je určená pre analyzátor „FilmArray“ na detekciu respiračných vírusov a baktérií Coronavírus 229E, Coronavírus HKU1, Coronavírus NL63, Coronavírus OC43, Enterovírus, Rhinovírus, Influenza A, Influenza B, Adenovírus, Respiratórny syncytiálny vírus, Metapneumovírus,; Parainfluenza 1,2,3,4, Bordetella pertussis, Mycoplasma pneumoniae, Chlamydofila pneumoniae.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Doplnok k položke č.1 - Coronavírus 229E, Coronavírus HKU1, Coronavírus NL63, Coronavírus OC43, Enterovírus, Rhinovírus, Influenza A, Influenza B, Adenovírus, Respiratórny syncytiálny vírus, Metapneumovírus, Parainfluenza 1,2,3,4, Bordetella pertussis, Mycoplasma pneumoniae, Chlamydofila pneumonia, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Položka č.1 - Diagnostická súprava je určená pre aplikáciu na analyzátore FilmArry. Uvedené patogénny sú vyšetrené spoločne v úplnom automatickom režime od extrakcie DNA/RNA s následnou nested PCR a vyhodnotením výsledkov. Diagnostika musí byť určená pre biologické vzorky získané od človeka, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Diagnostická súprava je určená pre detekciu respiračných vírusov a baktérií, Jednotka: Test, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 150

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Biomedica Slovakia s.r.o. 1 24 000,00 0% EUR 26. Január 2016 100172

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×