Obstarávanie

Detekcia respiračných patogénov s aplikáciou na analyzátor „Rotorgene 3000“


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 320,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 300,00
Zaplatené:
99.13%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33141625-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
Test
Množstvo:
300.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Diagnostické súpravy sú určené pre detekciu respiračných patogénov u ľudí. Jedná sa o spektrum: Adenovírus, Respiratórny syncytiálny vírus, Bocavírus, Metapneumovírus, Parainfluenza 1 až 4, Rhinovírus, Coronavírus, Bordetella pertussis / parapertussis na prístroji Rotorgene 3000.; Detekcia je založená na princípe real-time PCR

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Položka č.1 - Súprava može byť simplexná pre jednotlivé vírusy alebo dvoj-trojplexná pre rôzne kombinácie patogénov., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Položka č.1 - Diagnostická súprava – jedno balenie musí obsahovať reagencie pre priame použitie: reakčnú zmes, zmes primerov, vhodné fluorescenčné sondy, pozitívne kontroly, negatívne kontroly a návod na použitie a kritériá vyhodnotenia. Súprava musí detekovať všetky uvedené vírusy., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Položka č.2 - Diagnostická súprava – jedno balenie musí obsahovať reagencie pre priame použitie: reakčnú zmes, zmes primerov, vhodné fluorescenčné sondy, pozitívne kontroly, negatívne kontroly a návod na použitie a kritériá vyhodnotenia., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Diagnostická súprava pre detekciu respiračných vírusov: Adenovírus, Respiratórny syncytiálny vírus, Bocavírus, Metapneumovírus, Parainfluenza 1 až 4, Rhinovírus, Coronavírus. Musí byť určená pre cykler Rotorgene 3000., Jednotka: Test, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: Diagnostická súprava pre detekciu Bordetella pertussis / parapertussis na prístroji Rotorgene 3000., Jednotka: Test, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 200

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ecoli s.r.o. 1 2 300,00 0% EUR 22. Január 2016 100166

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×