Obstarávanie

Reklamné predmety s potlačou


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 196,40
Konečná suma(Bez DPH):
816,31
Zaplatené:
68.23%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
22462000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
600.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Propagačné materiály s logom

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Popis bloku: obal z umelej kože čiernej farby, Hodnota / charakteristika: Poznámkový blok s elastickou stuhou na uzavretie a lacetkou vo farbe bloku, oblé rožky;; Technické vlastnosti: Rozmer bloku : výška 21,5 x šírka 13,5 x hrúbka 2 cm, Hodnota / charakteristika: linajkový s elastickým úchytom na pero vo farbe čiernej, kapitálka žltá, veľkosť potlače 5,0x3,0 cm;; Technické vlastnosti: ., Hodnota / charakteristika: počet listov min.80 s linajkami t.j.160 strán a 2 nepopísané listy(1spredu a 1zozadu bloku);; Technické vlastnosti: ., Hodnota / charakteristika: skupina potlače T2 alebo S2, nápis bude umiestený v pravom dolnom rohu-bielej farby;; Technické vlastnosti: ., Hodnota / charakteristika: vnútorné listy bloku žlté.; Technické vlastnosti: Popis pera: kategória pero s dotykom (hliníkové), Hodnota / charakteristika: Gulôčkové pero "Smart Touch Colour" alebo "ekvivalent" tenkým obrysom,; Technické vlastnosti: ., Hodnota / charakteristika: s dotykovou koncovkou na obrazovku (na dotykovom telefóne); Technické vlastnosti: ., Hodnota / charakteristika: ukončenie (gulička) na konci hriadeľa vo farbe pera s čiernym atramentom.; Technické vlastnosti: Farba pera:, Hodnota / charakteristika: Oranžová 80 ks,jablkovo zelená 60 ks,žltá 80 ks,purpurova 40 ks,zelená 40ks ; Technické vlastnosti: Farba nápisu na všetkých perách:, Hodnota / charakteristika: biela, umiestnenie nápisu na pere bude upresnené úspešnému uchádzačovi.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Reklamné bloky, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 300; Technické vlastnosti: Gulôčkové perá, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 300

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Anatex, s.r.o. 3 979,58 20% EUR 21. Január 2016 100133

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×