Obstarávanie

Krvné plyny - acidobáza


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
8 510,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33696500-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Počet uzavretých zmlúv:
0

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom obstarávania sú reagencie pre analyzátor krvných plynov „STAT Profile pHOX plus“ (Nova Biochemicals)

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Položka č.1 - Kalibrátor pre saturáciu kyslíka, balenie obsahuje 10 ampuliek pre koncentráciu 1 a koncentráciu 2. Koncentrácie sú určené výrobcom., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Položka č.2 - Interná kontrola kvality – súprava reagencií v jednej uzatvorenej kazete, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Položka č.3 - Základná súprava reagencií v jednej uzatvorenej kazete, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: SO2 Calibrator pHOx/CCx , Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: pHOx Plus Econo, On-Board QC , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 14; Technické vlastnosti: Calibrator Cartige pHOx Plus C/A , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 13

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×