Obstarávanie

Darčekové poukážky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
IUVENTA
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 760,00
Konečná suma(Bez DPH):
4 730,00
Zaplatené:
99.36%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30199750-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
kus
Množstvo:
204.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

univerzálne využitie darčekových poukážok - kultúrne a športové podujatia, nákup drogérie, kozmetiky, liekov a vitamínov, elektroniky, kníh, oblečenia, obuvi, vzdelávanie, wellness, prípadne iné využitie; darčekové poukážky vo forme darčekových kupónov zodpovedajúce všetkým právnym predpisom na kvalitu a hygienu tlače a predpisom o ceninách

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: platnosť darčekových poukážok od momentu obdržania do 31.12. 2016, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: požadujeme platnosť poukážok v minimálne 1500 prevádzkach na celom Slovensku, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Požadovaná nominálna hodnota darčekových poukážok, Hodnota / charakteristika: 2, 5 alebo 10 EUR; Technické vlastnosti: Poukážky požadujeme samostatne balené v obálkach - na obálke uvedená celková hodnota poukážok, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - 63 ks obálok - v každej obálke poukážky v hodnote 34 EUR, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - 63 ks obálok - v každej obálke poukážky v hodnote 24 EUR, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - 5 ks obálok - v každej obálke poukážky v hodnote 20 EUR, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - 68 ks - v každej obálke poukážky v hodnote 14 EUR, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - 5 ks - v každej obálke poukážky v hodnote 8 EUR, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
DOXX - Stravné lístky, spol. s r.o. 2 4 730,00 0% EUR 15. Január 2016 99872

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×