Obstarávanie

Opravy, údržba a súvisiace služby pre vozidlá


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
15,00
Konečná suma(Bez DPH):
8,33
Zaplatené:
55.53%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50100000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
normohodina za poskytnutú opravu, údržbu, servis
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Servis motorových vozidiel v súlade s pokymni výrobcu pre dané vozidlo.; Opravy karosérií vozidiel.; Lakovanie karosérií vozidiel.; Pneuservis.; Mechanické práce (oprava a údržba konkrétnych častí vozidiel, opravy a údržba prevodoviek, kontroly rozvodu); Výmena a opravy čelných skiel.; Výmena oleja, výmena filtrov a údržba brzdného systému.; Diagnostika vozdiel.; Kontrola komponentov podľa servisného plánu.; Oprava, údržba a dezinfekcia klimatizácie vozidiel.; Oprava elektrického systému.; Použitie originálnych náhradných dielov značky VOLKSWAGEN, PEUGEOT, RENAULT

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Odtiahnutie vozidla do servisnej dielne poskytovateľa, ak vznikne požiadavka o prevedenie servisných prác alebo údržby na vozidle, ktoré nebude prevádzkyschopné alebo by jeho prevádzka spôsobila následné škody. , Hodnota / charakteristika: áno, 24 hodín denne

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: VW Passat CC kategória M1, 1968 cm3, 125 kW, 1567 kg, rok výroby 2010, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Peugeot 308 SW, kategória N1, 1587 cm3, 80 KW, 1344 kg, rok výroby 2007, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Renault Kangoo, kategória M1, 1461 cm3, 81 kW, 1635 kg, rok výroby 2014, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: prívesný vozík, kategória O1, 170 kg, rok výroby 2009, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Lehota, v ktorej musí byť vykonaná bežná oprava alebo údržba vozidla, Jednotka: pracovný deň, Minimum: , Maximum: 3, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Lehota, v ktorej musí byť vozidlo prevzaté od obdržania objednávky, Jednotka: hod., Minimum: , Maximum: 24, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Zľava z ceny originálnych náhradných dielov a príslušenstva voči cene uvedenej v oficiálnych cenníkoch, Jednotka: percento, Minimum: 20, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
RODEX CAR, s.r.o. 2 10,00 20% EUR 18. Január 2016 99858

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×