Obstarávanie

Cestná mostová váha - nová


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
12 800,00
Konečná suma(Bez DPH):
10 250,00
Zaplatené:
80.07%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38310000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Váženie hmotnosti nákladných vozidiel alebo materiálov, ktoré sú na nich naložené.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Norma, Hodnota / charakteristika: EN 45501

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Celková dĺžka mostného telesa (bez nájazdov), Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 18; Technické vlastnosti: Užitočná šírka váhy, Jednotka: m, Minimum: 3, Maximum: 3,30, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Výška váhy , Jednotka: mm, Minimum: 250, Maximum: 350, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Rozsah váživosti, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 60 000; Technické vlastnosti: Minimálna váživosť, Jednotka: kg, Minimum: 400, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Vážiaci dielik, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Trieda presnosti, Jednotka: trieda, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: III; Technické vlastnosti: Preťažiteľnosť, Jednotka: %, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 150; Technické vlastnosti: Schopnosť prevádzkovať v rozsahu teplôt, Jednotka: °C, Minimum: -30, Maximum: +40, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Napájanie, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 230

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
KRAJSPOL SK, s.r.o. 2 12 300,00 20% EUR 15. Január 2016 99844

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×