Obstarávanie

Technické zariadenie na chladenie pacientov hlavne pre aplikáciu v poresuscitačných stavoch


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Fakultná nemocnica Trenčín
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
24 999,00
Konečná suma(Bez DPH):
19 991,66
Zaplatené:
79.96%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33165000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Zariadenie na chladenie pacientov po KPR pomocou podtlakovej cirkulácie tekutiny v podložkách (padoch).

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: neinvazívna kontrolovaná indukovaná hypotermia a presne stanovené zohrievanie, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: lekárom cielené predvolené teploty pacienta (kontinuálne meranie teploty pacienta), Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: dynamická spätná väzba v reálnom čase, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: plne automatizovaný systém počas celej doby terapie s možnosťou manuálneho zásahu do liečby, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: k prístroju je potrebné dodať set príslušenstva ( napájací kábel 230 V, prepojovacie hadice k podložkám (padom), predlžovací kábel k termo senzoru pacienta), Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Technické parametre pre podložky (pady):, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: pady /systém - cirkulácia tekutiny pri podtlaku, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: hydrogelové pady - priľnavá vrstva zabezpečujúca účinnú kondukciu, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: nemožnosť úniku vody pri poškodení hydrogelového padu, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: materiál padov-antialergický biokompatibilný materiál, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: hydrogelové pady majú byť rádiolucentné, kompatibilné, bezpečné pre RTG,CT,MRI a cant Lab, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: rozsah regulácie teploty pacienta, Jednotka: stupne C , Minimum: 32, Maximum: 38,5, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: možnosť udržania normoterapie pacienta , Jednotka: stupne C, Minimum: 36,5, Maximum: 37,5, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: horný limit teploty vody, Jednotka: stupne C, Minimum: , Maximum: 42, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: dolný limit teploty vody, Jednotka: stupne C, Minimum: 4, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
UNOTECH, spol. s r.o. 3 23 990,00 20% EUR 14. Január 2016 99756

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×