Obstarávanie

Brity na snehové radlice-z ťažkooternej ocele.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 300,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 899,00
Zaplatené:
82.56%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
14622000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
32.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Brity na snehové radlice z ťažkooternej ocele, používané na zimnú údržbu ciest.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Brity ťažkooternej ocele určené pre radlice na odhŕňanie snehu z ciest počas zimnej údržby., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: hrúbka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 16; Technické vlastnosti: výška, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 200; Technické vlastnosti: dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 920; Technické vlastnosti: Počet kusov gum. britov 920x200x16, (počet ks britov do sady - 4 ks), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 16; Technické vlastnosti: hrúbka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: výška, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 160; Technické vlastnosti: dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 870; Technické vlastnosti: Počet kusov gum. britov 870x160x20, (počet ks britov do sady - 4 ks), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 16

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Jaroslav Vašulín 3 1 899,00 0% EUR 11. Január 2016 99718

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×