Obstarávanie

Rozšírenie funkcionality IS Doklady


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
720 200,00
Konečná suma(Bez DPH):
600 166,66
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
72200000-7
Elektronická aukcia:
Nie
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Neuvedené
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Najnižšia cena

Opis obstarávania

Predmetom zákazky je rozšírenie funkcionality informačného systému DOKLADY o vytvorenie jednotnej databázy a akreditáciu cudzích štátnych príslušníkov - členov diplomatického zboru vrátane administratívno-technických zamestnancov akreditovaných prostredníctvom diplomatických misií pre SR a honorárnych konzulárnych úradníkov v súlade s medzinárodnými konvenciami a prepojenie s Národným personalizačným centrom Ministerstva vnútra SR za účelom výroby ID preukazov s bezpečnostnými ochrannými prvkami podľa zodpovedajúcich štandardov. Predmetom zákazky nie je obstarávanie hardvéru, ani iného tovaru. Ide o bezpečnostnú zákazku, predmetom ktorej sú utajované skutočnosti v stupni VYHRADENÉ.

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MICROCOMP - Computersystém s r. o. 1 720 200,00 20% EUR 18. August 2017 86969

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×