Obstarávanie

Podpora prevádzky Informačných technológií DataCentra


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
DataCentrum
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
629 495,00
Konečná suma(Bez DPH):
629 495,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
72000000-5
Elektronická aukcia:
Nie
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Neuvedené
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Najnižšia cena

Opis obstarávania

Podpora prevádzky Informačných technológií DataCentra na obdobie 12 mesiacov (I.-XII.2016) pre:. "Systém podpory prevádzky IT", "Rozšírené riadenie prístupov", "Centrálny monitoring prevádzky", Aplikačné programové vybavenie a prvky informačného systému Komunikačno-technologickej infraštruktúry. Zabezpečenie centralizovanej správy a riadenia klientov a používateľov vrátane jednorazovej autentifikácie následne rozšírenej aj o prvky One-Time password a viacfaktorovej autentifikácie a systému detekcie neželaných/potenciálne nebezpečných aktivít.

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
TEMPEST a.s. 1 629 495,00 0% EUR 23. December 2015 66143

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Typ dokumentu Názov Dátum zverejnenia Dátum úpravy Files Súbory
Zápisnica o posúdení splnenia podmienok účasti Zápisnica o posúdení splnenia podmienok účasti 28. December 2015 28. December 2015 [{"file_url":"/vyhladavanie-dokumentov/document/232856/content/103768/download","filename":"Podmienky Tempest.pdf"}]
Informácia o zverejnení zmluvy Informácia o zverejnení zmluvy 28. December 2015 28. December 2015 []
Správa o zákazke Správa o zákazke 28. December 2015 28. December 2015 [{"file_url":"/vyhladavanie-dokumentov/document/232862/content/103914/download","filename":"Správa Tempest.pdf"}]

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×