Obstarávanie

Vzdelávanie zamestnancov MZV SR v oblasti cudzích jazykov a posúdenie jazykových znalostí 2011


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
26 672,00
Konečná suma(Bez DPH):
22 226,66
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
80580000-3
Elektronická aukcia:
Nie
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Neuvedené
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Najnižšia cena

Opis obstarávania

Vzdelávanie zamestnancov MZV SR v oblasti cudzích jazykov podľa spoločného európskeho referenčného rámca pre jazyky: a. anglický jazyk úroveň A1, A2, B1, B2, C1, C2 b. nemecký jazyk úroveň A1, A2, B1, B2, C1, C2 c. francúzsky jazyk úroveň A1, A2, B1, B2, C1, C2 d. ruský jazyk úroveň A1, A2, B1, B2, C1, C2 e. španielsky jazyk úroveň A1, A2, B1, B2, C1, C2 f. taliansky jazyk úroveň A1, A2, B1, B2, C1, C2 g. portugalský jazyk úroveň A1, A2, B1, B2, C1, C2 h. iné jazyky podľa potreby MZV SR (európske, ázijské, africké) 2) Skupinové jazykové kurzy (maximálne 15 účastníkov v skupine, minimálne 5 účastníkov v skupine). Počet skupín v každej úrovni bude závisieť od počtu prihlásených zamestnancov. Termín: 2 x 90 minút týždenne v termíne podľa zadania objednávateľa (v ranných hodinách 7:30 9:00 hod., v popoludňajších hodinách 15:30 17:00 hod.)Miesto: priestory MZV SR 3) Individuálne jazykové kurzy Celkový počet účastníkov: cca 150 zamestnancov v skupinových kurzoch cca 30 zamestnancov v individuálnych jazykových kurzoch. Spolu: cca 180 zamestnancov MZV SR v ústredí 4) Overovanie jazykových znalostí zamestnancov podľa Spoločného európskeho referenčného rámca pre jazyky sa bude zadávať u poskytovateľa služieb podľa potrieb verejného obstarávateľa MZV SR.

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ORBIS PICTUS s.r.o. 6 26 672,00 20% EUR 27. September 2012 65747

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×