Obstarávanie

Technologické vybavenie zberného dvora


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Obec Pružina
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
194 742,00
Konečná suma(Bez DPH):
133 263,89
Zaplatené:
68.43%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
16700000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celkom
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Štiepkovač

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Parametre a vlastnosti, Hodnota / charakteristika: zapojenie do zadných ramien traktora s pomocným podvozkomotočná platforma drviča na podvozkupohon kardanom na 540 ot/minpriemer drveného materiálu min. 150 mm; Technické vlastnosti: Parametre a vlastnosti, Hodnota / charakteristika: kombinovaný drviaci rotor - nôž a kladivápočet nožov na rotore min. 2 kspočet drviacich kladív min. 20 ksrozmer vstupného drviaceho otvoru na valcoch min. 250x450 mmvýkon práce min. 13 m3/hod; Technické vlastnosti: Parametre a vlastnosti, Hodnota / charakteristika: pohon rotora od PTO - remeň s prevodovkouvkladacia násypka o rozmere min. 1200x850 mmvýška spodnej hrany násypky od zeme max. 8300 mmspodný podávací ozubený pás v násypke - kovový; Technické vlastnosti: Parametre a vlastnosti, Hodnota / charakteristika: dĺžka podávacieho pásu min. 800 mmpodávací vrchný kovový ozubený valec - pohon hydromotoromsystém na sledovanie otáčok PTO; Technické vlastnosti: Parametre a vlastnosti, Hodnota / charakteristika: systém ochrany proti preťaženiu                                                                   nastavenie citlivosti systému proti preťaženiu v min. 2 stupňoch; Technické vlastnosti: Parametre a vlastnosti, Hodnota / charakteristika: zjemnujúca mriežka na strane výfukukomín na vyfukovanie - otočný o min.270 stupňovnastaviteľná klapka na komínevyfukovacia výška komína od zeme min. 230 cm; Technické vlastnosti: Parametre a vlastnosti, Hodnota / charakteristika: centrálny systém mazania ložísksystém ochrany obsluhy s prepadovým ochranným rámomzadná svetelná rampa

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Štiepkovač, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Agroservis - Stred s.r.o. 3 159 916,67 20% EUR 21. December 2018 247604

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×