Obstarávanie

Technologické vybavenie zberného dvora


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Obec Zuberec
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
260 974,00
Konečná suma(Bez DPH):
166 666,66
Zaplatené:
63.86%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
16700000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celkom
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nakladač samochodný

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Teleskopický manipulátor, Hodnota / charakteristika: nové zariadenie s rokom výroby 2018, štandardné dvojnápravové kolesové vyhotovenie s náhonom na všetky štyri kolesá,; Technické vlastnosti: Teleskopický manipulátor - parametre ramena, Hodnota / charakteristika: Výška zdvihu min. 5,5 m, maximálna nosnosť min. 2 500 kg; Technické vlastnosti: Teleskopický manipulátor - motor /text1/, Hodnota / charakteristika: dieselový motor spĺňajúci v čase dodávky požiadavky na energetické a enviromentálne vplyvy prevádzky počas jeho životnosti v zmysle zákona č. 158/2011 Z.z. o podpore energetiky a enviromentálne; Technické vlastnosti: Teleskopický manipulátor - motor /text2/, Hodnota / charakteristika: úsporných motorových vozidlách a o zmene a doplnení niektorých zákonov (alebo ekvivalentný predpis v závislosti od krajiny záujemcu), t.j. spĺňajúci v čase dodávky legislatívou predpísaný limit emisií; Technické vlastnosti: Teleskopický manipulátor - motor, Hodnota / charakteristika: Štvorvalcový motor s objemom min. 2 500 cm3 , výkon motora v rozmedzí 45 - 55 hp,; Technické vlastnosti: Teleskopický manipulátor - hydraulika, Hodnota / charakteristika: Výkon hydraulického čerpadla min. 70 l/min, ovládanie prostredníctvom multifunkčnej páky; Technické vlastnosti: Teleskopický manipulátor - prevodovka a pojazd, Hodnota / charakteristika: Hydrostatická prevodovka s elektrohydraulickým reverzorom, pedál pre plazivú rýchlosť, tri režimy riadenia kolies - len predné / všetky štyri / krabí chod; Technické vlastnosti: Teleskopický manipulátor - kabína, Hodnota / charakteristika: Ochrana ROPS a FOPS, vzduchom odpružené sedadlo obsluhy, kúrenie, pracovné osvetlenie min. 2x vpredu a 2x vzadu, výbava pre premávku po cestných komunikáciách; Technické vlastnosti: Teleskopický manipulátor - bezpečnosť, Hodnota / charakteristika: Istenie proti preťaženiu, štartovanie len pri zaradenom neutrále, jazda len s obsluhou v kabíne, automatická brzda pri vypnutí motora; Technické vlastnosti: Teleskopický manipulátor - príslušenstvo, Hodnota / charakteristika: Paletizačné vidly, lopata na sypké hmoty, lopata s pevným dnom a pridržiavačom

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Nakladač samochodný, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Agroservis - Stred s.r.o. 4 200 000,00 20% EUR 21. December 2018 247370

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×