Obstarávanie

MS Office Standard 2019 OLP NL WIN+MAC Government


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Trnavský samosprávny kraj
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
97 641,54
Konečná suma(Bez DPH):
64 583,33
Zaplatené:
66.14%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
48300000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
255.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Open licencia softvérového kancelárskeho balíka MS Office Standard Win/Mac 2019 OLP NL Government s možnosťou downgrade na MS Office Standard 2016 resp. MS Office Standard 2013 prostredníctvom Microsoft Products and Services Agreement (MPSA) prihlášky.; Softvér na spracovanie dokumentov typu tabuľky, texty, emaily, prezentácie.; Sada kancelárskych aplikácií MS Office 2019 OLP NL Government (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).; Jazykový variant SLOVAK (slovenčina).; Pre potreby štátnej a verejnej inštitúcie.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Jazyková verzia, Hodnota / charakteristika: Slovenský jazyk; Technické vlastnosti: Typ licencie, Hodnota / charakteristika: Licencia prenosná počas doby použitia licencie, nie je viazaná na hardware (nie typu OEM); Technické vlastnosti: Licencie, Hodnota / charakteristika: Nie typu OEM; Technické vlastnosti: Licencia, Hodnota / charakteristika: Trvalá multilicencia, bez časového obmedzenia, 1 inštalačný kľúč; Technické vlastnosti: Licencia, Hodnota / charakteristika: Operačný systém Microsoft Windows 10 a vyššie; Technické vlastnosti: Licencia, Hodnota / charakteristika: Operačný systém Mac OSX; Technické vlastnosti: Sada kancelárskych aplikácií obsahuje minimálne, Hodnota / charakteristika: MS Word, MS Excel, MS Outlook, MS PowerPoint; Technické vlastnosti: Prioritne vytvára a edituje súbory typu, Hodnota / charakteristika: DOCX, XLSX, PPTX

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: MS Office Standard 2019 OLP NL Win Government, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 250; Technické vlastnosti: MS Office Standard 2019 OLP NL Mac Government, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
AutoCont SK a.s. 5 77 500,00 20% EUR 19. December 2018 245313

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×