Obstarávanie

Zabezpečenie leteniek, cestovných lístkov a s tým súvisiacich služieb


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
71 546,00
Konečná suma(Bez DPH):
59 621,66
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
63000000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Počet uzavretých zmlúv:
1

Opis obstarávania

Predmetom zákazky je zabezpečenie leteniek, autobusových, vlakových, lodných, trajektových lístkov, zabezpečovanie zabezpečovanie transferov z akéhokoľvek miesta v Bratislave na letisko Schwechat vo Viedni a letisko M.R Štefánika v Bratislave alebo opačným smerom, zabezpečovanie s tým súvisiacich služieb, víz pre zamestnancov Slovenskej technickej univerzity v Bratislave (ďalej len STU) a pre ňou určené osoby pri ich zahraničných pracovných cestách v dohodnutej triede, rozsahu a cene na základe čiastkových objednávok verejného obstarávateľa, resp. jeho súčastí. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky obsahuje časť súťažných podkladov B.1 OPIS PREDMETU ZÁKAZKY.

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
SATUR TRAVEL, a.s. 4 71 546,00 20% EUR 2. August 2013 57374

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Typ dokumentu Názov Dátum zverejnenia Dátum úpravy Files Súbory
Zmluva Dodatok č. 2 k "Zabezpečenie leteniek, cestovných lístkov a s tým súvisiacich služieb" 8. August 2017 8. August 2017 [{"file_url":"/vyhladavanie-dokumentov/document/861179/content/612778/download","filename":"Dodatok č. 2 k RD_Letenky_Satur_final.pdf"}]
Suma skutočne uhradeného plnenia Zabezpečenie leteniek, cestovných lístkov a s tým súvisiacich služieb 2. Apríl 2015 2. Apríl 2015 [{"file_url":"/vyhladavanie-dokumentov/document/14029/content/4264/download","filename":"Suma skutočne uhradeného plnenia_Letenky_2014.pdf"}]
Informácia o zverejnení zmluvy Dodatok č. 2 k "Zabezpečenie leteniek, cestovných lístkov a s tým súvisiacich služieb" 8. August 2017 8. August 2017 []

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×