Obstarávanie

Technologické vybavenie zberného dvora


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Obec Rabčice
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
249 734,00
Konečná suma(Bez DPH):
172 215,27
Zaplatené:
68.95%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
16700000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celkom
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nádoba BRO 120 L

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Parametre a vlastnosti, Hodnota / charakteristika: Nádoba s objemom min. 120 l.; Technické vlastnosti: Parametre a vlastnosti, Hodnota / charakteristika: Veko nádoby vybavené gumovým tesnením; Technické vlastnosti: Parametre a vlastnosti, Hodnota / charakteristika: Vybavené pákovým mechanizmom, ktoré zaisťuje maximálne utesnenie veka; Technické vlastnosti: Parametre a vlastnosti, Hodnota / charakteristika: Nádoba určená predovšetkým na zber "GASTRO" odpadu z reštaurácií, kuchýň atď; Technické vlastnosti: Parametre a vlastnosti, Hodnota / charakteristika: Nádobu je možné umiestniť vo vonkajších aj vnútorných priestorochvyrobené z plastu – Polyethylén s vysokou hustotou.; Technické vlastnosti: Parametre a vlastnosti, Hodnota / charakteristika: Maximálna nosnosť – 60 kg.; Technické vlastnosti: Parametre a vlastnosti, Hodnota / charakteristika: V prednej časti nádoby sa nachádza prelis do výšky min. 50 cm zabezpečujúci väčšiu odolnosť nádoby.; Technické vlastnosti: Parametre a vlastnosti, Hodnota / charakteristika: Vyrobené v súlade s normou EN 840.; Technické vlastnosti: Parametre a vlastnosti, Hodnota / charakteristika: Odolné voči UV žiareniu, chemickým a biologickým vplyvom alebo mrazu.; Technické vlastnosti: Parametre a vlastnosti, Hodnota / charakteristika: Hladké plochy zabraňujú uchytávaniu odpadu.; Technické vlastnosti: Parametre a vlastnosti, Hodnota / charakteristika: Výrobný materiál neobsahuje kadmium a môže byť znovu granulovaný.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Nádoba BRO 120 L, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Agroservis - Stred s.r.o. 3 206 658,33 20% EUR 14. December 2018 245678

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×