Obstarávanie

Služby spojené s tvorbou videometodík


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
IUVENTA
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
72 763,00
Konečná suma(Bez DPH):
26 666,00
Zaplatené:
36.64%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
92112000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Neuvedené
Počet uzavretých zmlúv:
1

Opis obstarávania

Predmetom zákazky je vytvorenie audio vizuálnych záznamov z tém neformálneho vzdelávania a zážitkových táborov realizovaných v rámci národného projektu Praktik za účelom vytvorenia 14 videometodík v časovom rozsahu maximálne 15 minút/1 videometodika podľa zadania verejného obstarávateľa.

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
C&C PRODUCTION s.r.o. 5 26 666,00 0% EUR 29. Január 2015 53012

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Typ dokumentu Názov Dátum zverejnenia Dátum úpravy Files Súbory
Súťažné podklady Súťažné podklady 1. Júl 2014 1. Júl 2014 [{"file_url":"/vyhladavanie-dokumentov/document/258052/content/115899/download","filename":"SP videometodiky.pdf"}]
Súťažné podklady Súťažné podklady 5. December 2014 5. December 2014 [{"file_url":"/vyhladavanie-dokumentov/document/258055/content/115941/download","filename":"Výsledok Iuventa videometodiky UVO.pdf"}]

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×