Obstarávanie

Ručné elektromechanické náradie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody a ústav na výkon väzby
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 183,93
Konečná suma(Bez DPH):
486,10
Zaplatené:
41.05%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42652000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

aku vŕtačka a skrutkovač

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Rýchloupínacie skľučovadlo 10 mm s jednou objímkou ​​s automatickým zaistením vretena, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: prepravný kufrík + nabíjačka, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: Elektronická brzda motora, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: Diódové svetlo, Hodnota / charakteristika: Áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: aku vŕtačka a skrutkovač DeWalt DCD710D2, alebo ekvivalent, Jednotka: sada, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: výkon, Jednotka: V/Nm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10,8/24Nm; Technické vlastnosti: otáčky, Jednotka: ot/min, Minimum: , Maximum: 1500, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: 0,8, Maximum: 1,0, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: akumulátor Li -on, kapacita, Jednotka: Ah, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: záručná doba, Jednotka: mes, Minimum: 24, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GEPI s.r.o. 4 583,33 20% EUR 12. December 2018 245665

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×