Obstarávanie

Univerzálne zberové vozidlo pre zber nádob a kontajnerov.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Galanta
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
155 880,00
Konečná suma(Bez DPH):
108 250,00
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34144510-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kúpa ojazdeného vozidla na zber a prepravu komunálneho odpadu.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Vozidlo s lineárnym systémom lisovania, Hodnota / charakteristika: v súlade s normou STN EN 1501-1; Technické vlastnosti: Výkon motora, Hodnota / charakteristika: 240-250 kW; Technické vlastnosti: Celková hmotnosť podvozku, Hodnota / charakteristika: min. 26000  kg; Technické vlastnosti: Objem nadstavby, Hodnota / charakteristika: 22-23 m3; Technické vlastnosti: Rok výroby, Hodnota / charakteristika: min. 2014 a novšie; Technické vlastnosti: Najazdené km, Hodnota / charakteristika: max. 70000 km; Technické vlastnosti: Konfigurácia náprav, Hodnota / charakteristika: 6x2; Technické vlastnosti: Povinná výbava na prevádzku po pozemných komunikáciách, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Motor, Hodnota / charakteristika: štvortaktný dieselový EURO6; Technické vlastnosti: Prevodovka, Hodnota / charakteristika: automatická; Technické vlastnosti: Zadná náprava, Hodnota / charakteristika: riadená - zdvíhateľná; Technické vlastnosti: Kabína, Hodnota / charakteristika: trojmiestna; Technické vlastnosti: Emisná norma, Hodnota / charakteristika: zodpovedajúca zákonnej úprave v deň odovzdania; Technické vlastnosti: Ovládanie nadstavby z kabíny, Hodnota / charakteristika: dotykový displej s integrovaným monitorom zadnej kamery; Technické vlastnosti: Pomer stlačenia odpadu, Hodnota / charakteristika: min. 1:6; Technické vlastnosti: Nadstavba, Hodnota / charakteristika: pevne namontovaná na rám podvozku; Technické vlastnosti: Kamerový systém, Hodnota / charakteristika: sledovanie priestoru za vozidlom s monitorom v kabíne; Technické vlastnosti: Bezpečnostné zadné stúpačky na prevoz obsluhy, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Centrálne mazanie nadstavby, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Vyklápač umiestnený vzadu, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Zadné veko nadstavby s univerzálnym vyklápačom deleným, Hodnota / charakteristika: nádoby - 110-1100 l; Technické vlastnosti: Ovládanie vyklápača na oboch stranách páčkami, Hodnota / charakteristika: každá polovica ovládaná samostatne; Technické vlastnosti: Rozpojenie a spojenie polovíc vyklápača hydraulickým valcom, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Montáž vyklápača na nadstavbu, Hodnota / charakteristika: podľa normy DIN 30731; Technické vlastnosti: Maják vzadu na nadstavbe, Hodnota / charakteristika: 2 ks

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Ojazdené vozidlo na zber a prepravu komunálneho odpadu, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
REDOX, s.r.o. 1 129 900,00 20% EUR 11. December 2018 251611

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×