Obstarávanie

Vzdušnoplazmový skalpel - koagulátor - stimulátor PLASON


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národný endokrinologický a diabetologický ústav n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
32 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
22 500,00
Zaplatené:
69.23%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33158210-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Koagulácia a sterilizácia povrchu rany, odparovanie a deštrukcia nekrotických tkanív a patologických útvarov a rezanie biologických tkanív totkom plazmy pri teplote až do 4000 C a tiež na stimuláciu liečebných procesov počas liečby rôznych patologických stavov (rany, trofické vredy, preležaniny, zranenia a chronické zápalové procesy, jazvy a sklerózne zmeny, ako aj iné poruchy vonkajšieho povrchu mäkkých tkanív, slizníc a vnútorných orgánov) a to prostredníctvom prúdu plynu s teplotou 20 - 35 C, ktorý obsahuje oxid dusnatý (NO).

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kompletná dodávka medicínskeho prístroja obsahuje:, Hodnota / charakteristika: ks; Technické vlastnosti: - medicínsky prístroj: vzdušnoplazmový skalpel-koagulátor-stimulátor Plason, Hodnota / charakteristika: 1 ks; Technické vlastnosti: - manipulátor na prácu so studeným NO, Hodnota / charakteristika: 1 ks; Technické vlastnosti: - manipulátor na prácu s teplým NO - koagulátor, Hodnota / charakteristika: 5 ks; Technické vlastnosti: - dištančný nádstavec, Hodnota / charakteristika: 1 ks; Technické vlastnosti: - pedál na diaľkové ovládanie prístroja, Hodnota / charakteristika: 1 ks; Technické vlastnosti: - prepravnú tašku, Hodnota / charakteristika: 1 ks; Technické vlastnosti: - užívateľskú príručku, Hodnota / charakteristika: 1 ks; Technické vlastnosti: Servis v cene zariadenia počas záručnej doby zahŕňa:, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: kompletná výmena chladiacej kvapaliny medicínskeho prístroja, Hodnota / charakteristika: 2x ročne zadarmo; Technické vlastnosti: ročný servis, Hodnota / charakteristika: 1x ročne zadarmo; Technické vlastnosti: zapožičanie náhradného medicínskeho prístrojav prípade poškodenia, opravy a pod., Hodnota / charakteristika: zadarmo

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Hmotnosť zariadenia, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 12, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Elektrické napájanie so striedavým prúdom - Napätie, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 230; Technické vlastnosti: Frekvencia, Jednotka: Hz, Minimum: 50, Maximum: 60, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Výkon prístroja minipulátor-koagulátor, Jednotka: W, Minimum: , Maximum: 500, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: manipulátor dĺžka +-2 mm, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 130; Technické vlastnosti: koagulátor priemer +-0,1 mm, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 14; Technické vlastnosti: priemer výstupu, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4,0 + 0,05; Technické vlastnosti: koncentrácia NO vo vzdialenosti od 50 mm do 150 mm, Jednotka: ppm, Minimum: 400, Maximum: 1300, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
TRIGEMA spol. s r.o. 1 27 000,00 20% EUR 11. December 2018 247248

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×