Obstarávanie

Školský nábytok set 1 stôl a 2 stoličky a učiteľské stoly a učiteľské stoličky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Spojená škola s vyučovacím jazykom maďarským
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 798,60
Zaplatené:
69.06%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
141.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nábytok do školských učební, set stôl + 2 stoličky,učiteľský stôl a učiteľská stolička,set rastúci školský nábytok, 1 stôl + 2 stoličky,

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: konštrukcia z robustného plochooválu 50 x 30 mm,  robotom zváraná, s veľkoplošnými klzákmi, výškovo nastaviteľné s flowdrillovými závitmi M8. FARBA : 3002 červená, stolová doska s oblými rohmi a s namontovaným košíkom na ukladanie učebníc a školských pomôcok, Jednotka: 45, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 45; Technické vlastnosti: školské stoličky s klzákmi,výškovo nastaviteľné s flowdrillovými závitmi M8. FARBA : 3002 červená, s oceľovými nitmi, s vystuženým sedákom po celom obvode,kvalitná obojstranná povrchová úprava opierok a sedákov., Jednotka: 90, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 90; Technické vlastnosti: učiteľská stolička, čalúnená vzor: LAVA, Farba : 3002 červená, Jednotka: 3, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: učiteľský stôl, vzor LUX s doskou s oblými rohmi, pevný nábytok, FARBA:červená 3002, Jednotka: 3, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lucia Hucíková - ŠKOLÁĆIK MAJO 2 4 558,33 20% EUR 10. December 2018 250286

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×