Obstarávanie

ZŠ Ždiar, strecha po povodniach


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Obec Ždiar
Typ obstarávania:
Práce
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
59 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
57 463,33
Zaplatené:
97.39%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
45246000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Neuvedené
Počet uzavretých zmlúv:
1

Opis obstarávania

Dňa 14.05.2014 v dôsledku dlhodobého intenzívneho dažďa v Belianskych Tatrách a následného množstva zrážkových vôd na území obce došlo k zvýšeniu hladín všetkých vodných tokov. Následkom množstva zrážkových vôd v období 15 až 16 mája 2014 v katastri obce Ždiar, keď 15.05.2014 bol vyhlásený najvyšší, III. stupeň povodňovej aktivity, došlo k poškodeniu obecného majetku. Celkový rozsah predbežných škôd je uvedený v Súhrnnej správe počas II. a III. stupňa povodňovej aktivity. Oznámenie o stave bolo doručené OÚ CO Poprad a OÚ ŽP Poprad. Rovná strecha Základnej školy s miernym sklonom neudržala nápor prietrže mračien a došlo k masívnemu zatopenie a znefunkčneniu kotolne školy a znehodnoteniu stien školských tried. Následky živelnej pohromy bezprostredne ohrozujú zdravie žiakov a prevádzku školy za ktorú je zodpovedná samospráva. Neodkladne po odstránení následkov zatopenia vnútorných priestorov školy bolo potrebné riešiť sanáciu konštrukcie strechy tak, aby nedošlo k opakovanému prerušeniu prevádzky školského zariadenia. Vonkajšie opláštenie základnej školy bolo spolufinancované z nenávratného finančného príspevku OP ROP a prijímateľ má zmluvnú povinnosť zabrániť jeho znehodnoteniu.

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GMT projekt, spol. s r.o. 3 68 956,00 20% EUR 21. Júl 2014 49178

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Typ dokumentu Názov Dátum zverejnenia Dátum úpravy Files Súbory
Zmluva Zmluva 29. Júl 2014 29. Júl 2014 [{"file_url":"/vyhladavanie-dokumentov/document/426826/content/869013/download","filename":"ZoD Ždiar-GMT strecha ZŠ.pdf"}]

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×