Obstarávanie

Matrac molitanový II


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody a ústav na výkon väzby
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 870,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 298,60
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39143112-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

(podhlavník)

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Rozmer:, Hodnota / charakteristika: šírka 75 cm, dĺžka cca 40 cm, výška min. 8 cm.; Technické vlastnosti: Materiál jadra:, Hodnota / charakteristika: molitan.; Technické vlastnosti: Materiál poťahu:, Hodnota / charakteristika: matracovina alebo matracový damašek.; Technické vlastnosti: Tvrdosť :, Hodnota / charakteristika: Tvrdosť klinov je stanovená na základe stupnice od 1 po 4 udávanej väčšinou výrobcov.; Technické vlastnosti: Nosnosť:, Hodnota / charakteristika: minimálne 100 kg.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Klin molitanový (podhlavník), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50; Technické vlastnosti: Tvrdosť, Jednotka: stupeň, Minimum: 3, Maximum: 4, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PAREX-G, spol. s r.o. 1 1 558,33 20% EUR 7. December 2018 250678

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×