Obstarávanie

Kancelársky nábytok


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Gymnázium Kukučínova 4239/1 Poprad 058 39
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
18 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
8 908,33
Zaplatené:
49.49%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
set
Množstvo:
40.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

kancelárska stolička

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1 set, Hodnota / charakteristika: maximálna cena 450 eur

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kancelárska stolička na kolieskach s poťahom zo sieťoviny na chrbtovom operadle vrátane bedrovej podpory. Stolička je vybavená mechanizmom s možnosťou nastavenia a aretácie   základnej polohy.Mäkké zaoblené sedadlo zo sieťoviny.Oceľová chrómovaná základňa.Pevné podrúčky (aj namontovateľné).Nylonové kolieska na mäkké podlahy.Nosnosť: 110,0 kg. Hmotnosť stoličky 7 – 10 kg. Rozmery: šírka operadla:  45 - 50,0 cm; výška operadla: 50 - 55 cm; šírka sedadla: 47 - 52 cm; hĺbka sedadla: 45,0  - 50 cm; nastavenie výšky sedu: 45,0 - 55,0 cm. Záruka. • Testované podľa  EN 1335. • Farba zelená (modrá)., Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
UEZ s.r.o. 6 10 690,00 20% EUR 7. December 2018 251602

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×