Obstarávanie

Chemikálie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Výskumný ústav vodného hospodárstva
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 006,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 300,00
Zaplatené:
64.8%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24300000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celý rozsah špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

analýza vzoriek vody

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Síran sodný bezvodý, granulovaný 12-60 mesh, čistoty ultra resi-analyzed, napr. J.T Baker balený po 2,5 kg alebo ekvivalent., Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5,00; Technické vlastnosti: Cyklohexán, čistoty pre reziduálnu analýzu pesticídov, zvyšok po odparení max. 5 ppm, pík na ECD menej ako 5 pg/ml (lindán), napr. Baker Analyzed, Avantar Performance Material balený po 2,5 L, alebo ekvivalent, Jednotka: L, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2,50; Technické vlastnosti: Uhlíkový sorbnet Carbopack C, balený po 10 g, katalógové číslo Sigma-Aldrich 10258, Jednotka: g, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20,00; Technické vlastnosti: n-nonán, čistota vyššia ako 99 %, napr. Alfa Aesar, alebo ekvivalent, Jednotka: ml, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500,00; Technické vlastnosti: Alumina A (kyslá) pre chromatografiu, veľkosť častíc 63-200 um, špecifická plocha 150 m2/g, pH 4,5, napr. Ecochrom Alumina A 63-200 um, MP Biomedicals, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1,00

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 2 1 560,00 20% EUR 6. December 2018 244329

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×