Obstarávanie

Zvýšenie energetickej efektívnosti budovy KD Roztoky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Obec Roztoky
Typ obstarávania:
Práce
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
126 175,00
Konečná suma(Bez DPH):
130 078,00
Zaplatené:
103.09%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
45000000-7
Elektronická aukcia:
Nie
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritéria kvality:
Nie
Náklady/Cena:
Cena

Opis obstarávania

Zateplenie celého obvodového plášťa budovy; odstránenie pôvodnej plechovej strešnej konštrukcie, výmena poškodených nosných prvkov krovu, realizácia nového strešného plášťa, výmena všetkých vonkajších parapetov existujúcich okien, výmena klampiarskych prvkov na budove, oprava vonkajších schodísk s uložením keramickej dlažby s protišmykovou úpravou, odstránenie pôvodného prestrešenia schodísk, realizácia nového prestrešenia vonkajších schodísk, realizácia odkopu a oddizolavanie.

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Zmluva uzavretá s viacerými dodávateľmi 2 130 078,00 Neuvedené EUR 3. Máj 2016 46923

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Typ dokumentu Názov Dátum zverejnenia Dátum úpravy Files Súbory
Informácia o výsledku vyhodnotenia ponúk Informácia o výsledku vyhodnotenia ponúk 30. Marec 2016 30. Marec 2016 [{"file_url":"/vyhladavanie-dokumentov/document/638759/content/657745/download","filename":"Informácia o výsledku.pdf"}]
Súťažné podklady Súťažné podklady 27. Január 2016 27. Január 2016 [{"file_url":"/vyhladavanie-dokumentov/document/446360/content/362462/download","filename":"SP Roztoky KD link.pdf"}]

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×